Produkty

BIOCULTUS Public

Ideální řešení pro veřejný prostor v obcích i vzdálenější lokality mimo ně. Bezodpadová, suchá, kompostovací toaleta se hodí na hojně navštěvovaná místa, jako jsou parky, hřiště, nebo sportoviště, stejně jako tam, kde není možnost připojení na klasickou infrastrukturu. Fungují zcela autonomně, pouze za předpokladu rutinní údržby a pečlivého servisu, který take zajišťujeme. A navíc se zárukou 5 let.

Více

BIOCULTUS Explorer

Na odlehlá, turisticky či jinak exponovaná místa mimo civilizaci, například v turistických rezervacích, ale i do volné přírody míří bezodpadová, suchá toaleta ve variantě BC Explorer. Ta funguje zcela samostatně bez požadavku na stálé zapojení lidského faktoru. Údržba zásobníků je zcela jednoduchá a kabina tak může žít vlastním životem.

Více

BIOCULTUS Individual

Varianta Individual najde své využití v soukromých objektech, firmách, klubech, na golfových hřištích, sportovištích, venkovních kulturních zařízeních a dalších místech. Bezodpadová, suchá, kompostovací toaleta totiž nevyžaduje připojení ke klasické infrastruktuře a díky jednoduchosti konstrukce není potřeba budovat ani složité základy pro stavbu.

Více

Partneři

Využití

Kontaktujte nás

 Captcha

BIOCULTUS s.r.o.
Havlíčkova 127
CZ - 342 01 Sušice

Telefon
+420 777 333 002

e-mail
info@biocultus.com

Chci dostávat novinky o projektu.

MADE IN EUROPE