Jak koupit BIOCULTUSSuchá kompostovací toaleta, Suchý záchod, Kompostovací záchod, Kadibudka, Veřejné záchody, Mobilní záchody, Výstavba záchodů, Veřejná suchá toaleta, Ekologické záchodky, Udržitelné hygienické zařízení

Rádi Vám navrhneme řešení a zpracujeme cenovou nabídku na míru Vašim potřebám. Na výběr máte hned několik způsobů nákupu a financování, které si můžete vybrat podle svých preferencí. Stačí nás kontaktovat a společně najdeme optimální řešení.

Prodej

Zakupte si ekologickou veřejnou kompostovací toaletu BIOCULTUS a přispějte k udržitelnosti prostředí. Kvalitní a dlouhotrvající řešení hygieny bez negativního vlivu na životní prostředí. Pošlete nám jednoduše poptávku, společně se dohodneme na ideálním řešení právě pro Vás a do 40 dnů od závazného objednání BIOCULTUS nainstalujeme na vybraném místě.

Prodej na splátky

Získat svou vlastní BIOCULTUS toaletu je nyní ještě snazší. Nabízíme možnost nákupu na splátky, abyste mohli přispět k životnímu prostředí bez nárazového zatížení financí. Obvyklá délka splácení je 2-5 let.

Dlouhodobý pronájem

S BIOCULTUS toaletou můžete mít udržitelné hygienické zařízení bez vysokých počátečních nákladů. Pronajměte si ji dlouhodobě nejlépe na 5 let s možností dalšího prodloužení pronájmu.

Financování prostřednictvím úvěru

Zajímá vás ekologická hygienická řešení? S naším finančním partnerstvím můžete získat úvěr pro nákup BIOCULTUS toalety a okamžitě přispět k udržitelné budoucnosti.

Koofinancování z veřejných zdrojů

Prozkoumejte s námi možnosti financování BIOCULTUS toalety pro veřejný sektor. Aktivně Vám pomůžeme s vyhledáním nejvhodnějšího dotačního titulu pro Váš záměr až do výše 100% z celkové ceny.

Kontaktujte nás

 Captcha

BIOCULTUS s.r.o.
Havlíčkova 127
CZ - 342 01 Sušice

Telefon
+420 777 333 002

e-mail
info@biocultus.com

Chci dostávat novinky o projektu.

MADE IN EUROPE